Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Asmeninė lieknėjimo paslauga
Average rating:  
 5 reviews
by Rasa on Asmeninė lieknėjimo paslauga

Buvo miela ir malonu su Monika dirbti,nebarė,nepamokslavo ir primygtinai nepiršo savo nuomonės 🙂 Tiesiog pateikė didelį kiekį susistemintos informacijos apie sveiką mitybą ir maisto derinimą.Pasirodo,lieknėti visai nesunku,tik reikia šiek tiek pakoreguoti gyvenimo būdą.Siūlau visoms pabandyti !!!!!!

by Monika on Asmeninė lieknėjimo paslauga

Vieną dieną labai rimtai nusprendžiau atsikratyti viršsvorio. Užsirašiau į sporto klubą, pasisamdžiau trenerę ir ėmiausi intensyvaus darbo. Mitybą taip pat stengiausi prisižiūrėti : vengiau saldumynų, bulvių, duonos, miltinių patiekalų. Sportavau 3-4 kartus per savaitę, prižiūrint trenerei. Po 6 mėn. darbo nepasiekiau JOKIO rezultato. Tada ir kilo mintis, kad problema visgi yra mityboje. Draugė rekomendavo mitybos specialistę Moniką. Nežinojau, ko tikėtis ir kas manęs laukia. Suvokiau tik, kad jokių dietų gyvenime nesilaikiau ir nesilaikysiu, dėl to pas dietologus niekad kojos nekėliau. Monika iškart nudžiugino, kad badauti tikrai neteks, priešingai, reiks dažnai ir kokybiškai valgyti. Dirbdama drauge su Monika per nepilnus 2 mėnesius (įskaitant ir didžiąsias metų šventes) numečiau 11 kg., pilvo sritis sumažėjo 25 cm., liemuo – 15 cm., klubai – 13 cm. Ir tai ne pabaiga, svoris sėkmingai juda žemyn. Galiu drąsiai pasakyti, kad radikaliai pasikeitė mano gyvenimas. Atsirado dienos rėžimas, valgau 5 kartus per dieną, esu kupina energijos ir puikios nuotaikos. Atradau begalę naujų skonių, išbandžiau daug naujų lengvų receptų. Sukaupiau nemažą žinių bagažą apie sveiką mitybą ir ketinu jomis vadovautis visą likusį gyvenimą! Ir svarbiausia – jokios kančios! Išties tinka pasakymas – valgau ir lieknėju . Žinoma, mityba pasikeitė kardinaliai. Bet viskas įvyko palengva ir natūraliai. Ką ir kaip valgau palieku paslaptyje, kam išties reikės tokių pokyčių, Monika tikrai padės. Ji puiki specialistė ir atsižvelgia į kiekvieno žmogaus gyvenimo būdą, skonio pomėgius. Ji netaiko jokių standartinių mitybos planų, o tiesiog padeda lengvai pakeisti mėgiamus produktus į sveikas alternatyvas. Negaliu patikėti, kad šio naujo gyvenimo būdo neatradau seniau... Jaučiuosi visada soti ir niekada nepersivalgau. Tenka siaurinti drabužius ir džiaugtis lengvėjančiu kūnu, o kartu su juo ir mintimis. Taigi, Moniką kaip mitybos specialistę man rekomendavo draugė, o aš rekomenduoju visiems kitiems . Ir rekomenduosiu visada. Esu pavyzdys, kad vien sportu rezultatų nepasieksime, tad siūlau visiems susidraugauti su sveika mityba. Sėkmės !

by Renata Stančikaitė on Asmeninė lieknėjimo paslauga

Su Monika bendravome 6 mėnesius, ir kaskart džiaugiausi, kad likimas atsiuntė man ją. Beveik 10 metų nešiojausi balastą tai didesnį, tai mažesnį, ir niekaip nepavykdavo jo asikratyti, o širdy vis dar taip nesinorėjo būti tetule. Taigi su Monikos pagalba nutirpdėm 17 kg., ir išmokome sveikiau maitintis ;-). Beje, procesas buvo švelnus, lengvas ir harmoningas, - nebadavau, neskaičiavau gramų, kalorijų, mitybą puikiai galėjau pritaikyti prie savo įtemptos dienotvarkės, pietavimo ne namuose. Jei kas abejojate, tikrai rekomenduoju Monikos asmenines konsultacijas, pateksite į labai geras rankas, o puikiausias argumentas pasiekti rezultatai, plius tai dar ypač malonus žmogus, įsijaučiantis į asmeninę situaciją ir užkrečiantis savo aistra sveikai mitybai.

by Rasa on Asmeninė lieknėjimo paslauga

Be galo esu patenkinta ir laiminga, kad mano kelyje atsirado toks nuostabus, geranoriškas, atviras ir visada viską išaiškinantis ir padedantis žmogus kaip Tu, Monika!!!! Tavo dėka ne tik pavyko susimažinti apimtis, išvengti nuolatinių "persivalgymų", bet ir asinaujinti spintoje esantį garderobą! 🙂
Be to, niekada negalvojau, kad maistas yra toks skanus!!! 🙂

by Karolina Balčiūnienė on Asmeninė lieknėjimo paslauga

Mano pirmoji ir vienintelė asmeninė konsultantė! Tobuliausia tai, kad ateina suvokimas, jog norint gerai atrodyti - nereikalingos jokios dietos! Svarbiausia suvokti visa ko pagrindus ir sugebėti juos pritaikyti sau ASMENIŠKAI, nes kaip Monika ir sako - kiekvienas esame individualus. Pradžioje pačiam tai nelengva padaryti, bet su Monikos pagalba jau po pirmojo mėnesio džiaugiausi puikiais rezultatais. Svarbiausia - gera savijauta, energija ir pasitenkinimas savimi! Gavau visus atsakymus į mane dominančius klausimus ir teisinga mityba tapo elementariu savaime suprantamu dalyku, o ne darbu - kas gali būti geriau?