188400Vanduo yra labai svarbus sėkmingam lieknėjimo procesui. Nekartosiu senų, visiems gerai žinomų tiesų, tokių kaip kad išgertas prieš valgį jis puikiai apsaugo nuo persivalgymo ir pan. Šiandien noriu pasidalinti su Jumis savo pačios pastebėjimais, susijusiais su lieknėjimu ir vandeniu.

Pirma, vanduo gali padėti Jums atsikratyti poros nereikalingų kilogramų. Tačiau ne dėl to, kad naikintų riebalus (niekuomet netikėkite, kad apskritai egzistuoja kažkas, kas savaime juos naikina!), vanduo, vartojamas pakankamais kiekiais, paprasčiausiai padeda atsikratyti to perteklinio vandens, kurį mūsų organizmas laiko sukaupęs dėl pernelyg sūraus maisto vartojimo, susikaupusių toksinų šalinimo ir kitų priežasčių.

T.y. gerdami pakankamą kiekį vandens Jūs nebeskatinsite savo organizmo jo kaupti tam, kad galėtų vykti sėkmingas vandens apykaitos procesas. Skamba galbūt ir paradoksaliai, tačiau tai veikia neįtikėtinai efektyviai! Taigi, jei galime iš savo kūno pašalinti vandens sankaupas (kurios daugiausiai esti ant mūsų pilvukų), tai kodėl gi to nepadarius?!

Ir antra, kad ir kaip juokingai tai skambėtų (prisipažinsiu, pirmą kartą apie tai perskaičiusi juokiausi ir aš), tačiau labai dažnai mes tiesiame ranką į maistą tuomet, kai iš tiesų esame ištroškę. Čia argumentuoti net nėra ko, išbandykite tai patys: kuomet nelaiku pajusite alkį, prieš puldami užkandžiauti, pirmiausiai išgerkite pilną stiklinę vandens, šiek tiek lukterkite ir tuomet dar kartą paklauskite savęs, ar vis dar jaučiate alkį. Patys nustebsite, kaip 80-90 proc. atvejų suprasite, jog iš tiesų norėjote gerti,o ne valgyti.

Koks turi būti tas mūsų geriamas vanduo, yra labai daug įvairių teorijų. Vienos teigia, kad jis turi būti šiltas, kitos, kad būtina įsilašinti citrinos ar medaus. O aš šiuo atveju esu už patį paprasčiausią, kambario temperatūros vandenį, kadangi bet kas, kas į mūsų skrandį patenka su skoniu ar kvapu, yra priimama kaip maistas ir yra virškinama. Tai puikiai paaiškina, kodėl vienintelė substancija Žemėje, neturinti nei skonio, nei kvapo, yra vanduo.

Beje, labai džiugu, kad apie vandens būtinybę kalbama ir naujojoje sveikos mitybos piramidėje, tačiau apie ją – kitą kartą.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Straipsnis
Average rating:  
 0 reviews