232871Kiekvienas, bent kartą bandęs lieknėti, yra susidūręs su papildų, skirtų svorio metimui, imperija. Ko tik mums nesiūlo tie gudrūs verslininkai: ir tablečių, ir gėrimų, ir super skaidulų, ir net maisto pakaitalų, kad tik patikėtume, jog tie tobuli kūnai šitų preparatų reklamose tokiais tapo būtent nuo jų siūlomo produkto.

Ir žinot, jie visi sąmoningai “pamiršta” uždėti prie tų nuotraukų žvaigždutę*, kuri reiškia, kad yra papildomų sąlygų. O tos sąlygos mums visiems puikiai žinomos – taip atrodysite, jei gerdami papildus iš esmės pakeisite mitybos įpročius, kasdien aktyviai sportuosite ir litrais gersite vandenį (tų sąlygų yra ir daugiau, bet esmė juk aiški).

Patikėkite, nėra tos stebuklingos piliulės, kuri tirpdo riebalus mums sėdint prie televizoriaus ir triauškiant ‘čipsus’. Įjunkime logiką. Juk jei tokia panacėja egzistuotų, jau seniai visi būtume liekni lyg nendrelės. Juk kiekvienas žmogus mieliau sumokėtų krūvą pinigų, kad vietoj dietinės mitybos, sporto ir milžiniškų valios pastangų jam užtektų išgerti piliulę ryte/vakare ir dėl nieko nesukti sau galvos.

Ir ar pastebite vieną esminę tendenciją? Su kiekviena diena papildų, skirtų lieknėti, rinka vis didėja, plečiasi, tačiau nutukimo mastai didėja dar labiau. Argi ne akivaizdžiau už patį akivaizdumą, kad papildai- tai puikus būdas “maitinti” jų rinką, bet ne lieknėti? Beje, lygiai tas pats galioja ir dietoms, deja…

Jei vis gi nuspręsite naudoti papildus kaip papildomą priemonę (argi ne juokinga, kad jau pats jų pavadinimas sako, kad jie tik papildo, bet neatstoja lieknėjimo procesą) lieknėjant, tikrai sau nepakenksite, tačiau jei tikitės, kad maža piliulė, žalia kava ar jogurto mikstūra už Jus padarys tą milžinišką darbą, kurį tenka įdėti siekiant gražaus kūno, geriau tuos pinigus investuokite į Jus motyvuojančią knygą ar atpalaiduojančio masažo seansą. Ir naudos bus daugiau, ir išvengsite eilinio nusivylimo savo pastangomis sulieknėti.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Straipsnis
Average rating:  
 0 reviews