vidine dievaiteSakoma, kad visos Moterys yra gražios. Nesijaučiu turinti teisę nei teigti, nei paneigti šio posakio, tačiau kuo esu tikra, tai kad kiekvienoje Moteryje slypi nuostabi vidinė dievaitė! Ir kuo labiau ji yra išlaisvinta, tuo dažniau mes girdime apie tokią Moterį sakant: „Wow, ji tiesiog žydi! Ji traukia lyg magnetas! Ji turi kažką toookio!“.

Kiekvienos Moters vidinė dievaitė neabejotinai yra jos moteriškumo, seksualumo, patrauklumo, žaismingumo  ir žavesio skleidėja. Tačiau kodėl tuomet toli gražu ne kiekviena Moteris atrodo moteriška, seksuali, patraukli ir žavinga?.. Kodėl gatvėje ar prekybos centre nepalyginamai daugiau susirūpinusių, įtampos bei rūpesčio kupinų Moterų veidų, liūdnų, pilkų ir nieko nesakančių žvilgsnių?…

Nes mes pačios užmirštam, kad esam Dievaitės! Kad esam sukurtos vilioti ir suteikti džiaugsmo savo vyrų akims! Kad mūsų rankose – daugybė būdų ir priemonių puoselėti ir skleisti savo moteriškumą ir kad mes žydime tada, kai esame mylimos, geidžiamos, giriamos, kai mumis grožisi ir mumis didžiuojasi!

(Aš jau įsivaizduoju, kaip didžioji dalis skaitytojų dabar pašaipiai linksi galvomis ir piktai niurna: tu pati pabandyk dirbti, vaikus auginti, namus prižiūrėti, valgyti gaminti ir dar paskui kažko iš to gyvenimo norėti)

Tačiau, užmuškit, aš netikiu ir netikėsiu, kad yra nors viena Moteris pasaulyje, kuri nenori
jaustis tokia, kaip rašiau aukščiau. Po visais šiais buitiniais pasiteisinimais slypi užguita ir pamiršta vidinė dievaitė, kuri tiesiog pavargo primininėti, jog visų pirmiausia esi Moteris.

190896O tai, kaip Moteris jaučiasi, tiesiogiai priklauso nuo to, kaip ji atrodo.
Na, pripažinkite, kad daugiausiai komplimentų sulaukiate tuomet, kai jaučiatės puikiai, kai dėvite jums tinkančius ir patinkančius drabužius, kai esate susitvarkiusi ir pasitikinti savimi. Dažniausiai, pro tokią Moterį neįmanoma praeiti neatsigręžus – pasigrožėti ar pavydo kupinu žvilgsniu nulydėti.. O ką jau kalbėti apie tą nepakartojamą jausmą, kuris apima, kai geismu užsiplieskia mūsų pačių vyrų žvilgsniai, įbesti į mus ir palydimi nebylios frazės: “Įsimylėjau tave iš naujo!”. Mūsų vidinės dievaitės tuo metu grakščiai šoka pergalės ir visiško triumfo šokį, o mūsų moteriškumas pasiekia aukščiausią įmanomą ekstazės lygmenį.

Tačiau vargu, ar tai įmanoma, kai nesam patenkintos savo kūnais. Sutikite, kad mūsų vidinės dievaitės nekantriai ploja rankomis džiūgaudamos, kai parduotuvėje matuojamės suknelę, kuri lyg nulieta apgaubia dailų siluetą. Ir nusivylusiu žvilgsniu piktai dėbteli į mus nuo sofkutės, kai mėgstamiausių džinsų saga nebeužsisega, o virš jos pakimba dailūs, mikšti ratukai. Juk tuo metu visos tūkstantį kartų prakeikiame save už visą nelaiku ir netinkamais kiekiais suvalgytą maistą ir turbūt dar daugiau kartų prisiekiame sau, kad nuo šiandien viskas bus kitaip.

Ir būtinai BUS KITAIP! Jei tik prisiminsime, kad kiekvienoje iš mūsų yra nuostabi, nepakartojama Dievaitė, kad pirmiausiai esame ne mamos, ne žmonos, ne darbuotojos, ne namų tvarkytojos ir ne indų plovimo mašinos, o MOTERYS. Ir kad tereikia didelio noro bei šiek tiek pastangų, ir mumyse išlaisvinta Dievaitė vėl žydės visomis gražiausiomis bei ryškiausiomis spalvomis, vers atsisukti praeivius, žerti komplimentus kolegas ir, svarbiausia, atrasti mus iš naujo mūsų išrinktiesiems!

Su MOTERS, o kartu ir grožio bei vilionių, diena Jus visas, Mielosios!!!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Straipsnis
Average rating:  
 0 reviews