Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

"Simple Steps" seminarai
Average rating:  
 11 reviews
by Aušra Jakubėnienė on "Simple Steps" seminarai

Noriu padėkoti už įdomų ir prasmingą seminarą. Sužinojau labai daug vertingos informacijos ir laikas prabėgo nepastebimai.  Iki malonaus! 🙂

by Milda Kubilienė on "Simple Steps" seminarai

Seminarą užskaitau 100% ir laukiu nesulaukiu sekančio! Man atrodė labai daug žinau apie sveiką mitybą, bet supratau, kad tikrai dar labai daug nežinau! O svarbiausia išsiaiškinau iš kur ta silpnybė nesuvaldoma saldumynams ir kad pasirodo ji suvaldoma!

by Jovita Grabauskienė on "Simple Steps" seminarai

Buvo tikrai labai įdomu ir gera klausyti žmogaus, kuris kalba žmonių kalba, o ne keistais ir nesuprantamais protingais terminais, kai išėjęs iš susitikimo supranti, kad esi pavargęs ir nieko apie tai daugiau nenori girdėti. Ačiū už nuostabų vakarą ir su nekantrumu laukiu kitų seminaro dalių.

by jurgita on "Simple Steps" seminarai

Pirma karta buvau tokiame seminare ,labai patiko suzinojau tikrai daug idomiu ir naudingu dalyku,labai lauksiu kito susitikimo.Aciu Monikai uz puikia nuotaika seminaro metu ...☺☺☺

by Asta on "Simple Steps" seminarai

Ačiū, džiugu, kad turėjau galimybę apsilankyti Jūsų seminare. Gavau nemažai naudingos informacijos, įkvėpėte domėtis, stengtis maitintis sveikiau. Kas turite galimybių būtinai sudalyvaukite Monikos seminaruose 😉 P.S. Mamos turinčios mažiukų, Jums tai ypač aktualu ir svarbu!

by Asta on "Simple Steps" seminarai

Ačiū labai už išsamų ir įdomų seminarą, kuriame davėte tiek daug praktiškų ir naudingų patarimų, kaip nuo vaikystės įprastą mums maistą paversti sveiku 🙂 Viską taip tvarkingai suguldėte į lentynėles, kad net nejaučiu streso keisti mitybos įpročius 🙂 Rekomenduoju visiems, o ypač tiems norintiems keistis, bet bijantiems didelių ir staigių pokyčių 🙂 Linkiu sėkmės skleidžiant tokią gerą informaciją 🙂

by Dalia Pupalaigienė on "Simple Steps" seminarai

Seminarai labai labai naudingi, išsamūs, o svarbiausia praktiški, nebrukama sava nuomonė. Rekomenduoju kiekvienai sudalyvauti. O atsiųsta dovanėlė išvis aukso vertės - viskas pateikta labai išsamiai ir konkrečiai. Miela, Monika, didelis ačiū Jums. Sėkmės.

by Rima Burokienė on "Simple Steps" seminarai

Dėkoju užlabai reikalingą iniciatyvą dalintis praktine informacija apie teisingo maisto teisingą ruošimą. Kai aplink tiek VISOKIOS informacijos, tiek VISOKIŲ parduotuvių, tiek VISOKIO maisto, atrodo, kad valgyk ir negalvok, ir tuomet susiduri su klaidomis, gadinančiomis sveikatą ir gyvenimą. Dėkoju už pagalbą klaidų išvengti. Padariau suvestinius lapus iš jūsų žodinės informacijos, atspausdinsiu ant spalvotų lapų ir "ištapetuosiu" virtuvės sieną 😀

by Justė Prunskienė on "Simple Steps" seminarai

Labai džiaugiuosi, kad gyvenime turėjau galimybę pažinti Moniką! Suvokimas, kad reikia keisti mitybos pagrindus šeimoje atėjo ne iš karto. Viskas vyko palaipsniui, žingsnis po žingsnio 'pačiupinėjant' kokią naujovę. Be abejonės, be asmeninės konsultantės Monikos, būtų buvę labai sudėtinga judėti pirmyn. Būčiau pasiklydusi informacijos sraute. Neturint pakankamai žinių, bent jau pagrindų, pačiam sudėtinga. Nebūčiau turėjusi tiek laiko, kad studijuoti ir analizuot kalnus informacijos. Geriausia tai buvo patikėti specialistui! Dalyvavau ir seminare "Sveika mityba šeimoje", buvo iš tiesų labai naudinga ir informatyvu. Drąsiai rekomenduoju ir net skatinu apsilankyti tokio pobūdžio seminare!

by Akvilina Stankevičienė on "Simple Steps" seminarai

Seminaras "Sveika mityba šeimoje" man sudėliojo taškus ant visų i raidelių 🙂 Visų pirma iš karto pamačiau savo pagrindines klaidas, kurios man kiša koją mano tiksluose - sveikai maitintis ne tik pačiai, bet ir padėti po truputį sveikai maitintis visai šeimai. Pagrindinis ir pats didžiausias šio seminaro privalumas - praktika. Viskas pateikiama su konkrečiais pavyzdžiais, patarimais. Susakomi pagrindiniai žingsniai, nusakomos gairės, parodomas kelias, kuriuo galima nueiti į sveikesnės mitybos gyvenimo būdą. Tokios smulkmenos kaip pasidaryti pusryčius kitaip, arba kaip vaikams pateikti sveiką maistą, kad jie jį valgytų - visa tai labai svarbu. Naudoju tai ką gavau seminaro metu ir labai skatinu visus apsilankyti. Sėkmės!

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»